KURUMSAL

KURUMSAL

52 yıldır İstanbul’un Avrupa yakası Sarıyer ve Beşiktaş bölgelerinde perakende sektöründe müşterilerine hizmet veriyor.

52 yıldır İstanbul’un Avrupa yakası Sarıyer ve Beşiktaş bölgelerinde perakende sektöründe müşterilerine hizmet veren Sarıyer Marketler Zinciri, kurumsallaşan alt yapısı ve gittikçe büyüyen organizasyonuyla sadece bulunduğu bölgede kalmayıp; İstanbul’un farklı bölgelerinde de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Sarıyer Marketler Zinciri 2011 yılında Simar A.Ş. olarak iş yaşamına devam etmektedir. Bölgesindeki ününü, sürdürülebilir kalite anlayışındaki taviz vermeyen yapısının yanı sıra, herkesin takdirini toplayan, müşteri memnuniyetine önem veren kalıcı hizmet anlayışı ile kazanmıştır. Kurmuş olduğu teknolojik alt yapısı, çağdaş mağazaları, sahip olduğu tecrübeli insan kaynağı ve yerel marketler içinde bir ilk olan Online Alışveriş sitesiyle Sarıyer Marketler Zinciri gelişerek, yenilenerek ve büyüyerek müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Temel Değerlerimiz

Önce müşteri memnuniyeti

Çağdaş çalışma anlayışını kurumla bütünleştirme

Müşteriye karşı sorumluluk duygusu ve saygı

Kalite ve güvenirliğe odaklı iş anlayışı

Sürekli gelişme ve geliştirme çağdaş yaklaşımıyla sistemli çalışma

Güven kelimesini şirket kültürü ile özdeşleştirme

Kökleri geçmişe uzanan Sarıyer Market, geleceğin teknolojisiyle internet mağazasını açıyor. 7’den 70’e herkesin kapısına kadar bir tıkla kaliteli ürünleri, uygun fiyata götürüyor, samimiyetle.

Vizyonumuz 

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını şirketimizde hakim kılmak ve bu konuda perakende sektörünün lider bir kuruluşu olmak. 

 

 

Misyonumuz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmak. Stratejimiz Müşterilerimize sürdürülebilir kaliteyi sunmakla birlikte modern, güvenilir alışveriş ortamı oluşturmaktır.

 

 

Yıl 2015, 50 yıl önce rüzgâra takılmış o hayal, önce Türkiye’yi, sonra dünyayı dolaşmaya hazırlanıyor.

E-POSTA LİSTESİ

E-Posta listemize kayıt olun indirimlerden haberdar olun.

Ad Soyad yazmalısınız. İzinleri onaylamalısınız.

SOSYAL MEDYA

Sarıyer Market’i sosyal medya üzerinden takip edin, kampanayalardan haberdar olun. Eğlenceli yarışmalar ile ödüller kazanın.